Polityka prywatności

Polityka prywatności

1.      Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest Firma Ogrodzenie-Nowoczesne.
2.      Podane przez Użytkowników dane osobowe Firma Ogrodzenie-Nowoczesne gromadzi i przetwarza zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa.
3.       Akceptacja Regulaminu stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na zbieranie
i przetwarzanie jego danych osobowych przez firmę Ogrodzenie-Nowoczesne i podmioty z nią powiązane.
4.      Użytkownik może w każdej chwili odwołać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
5.      Dane Użytkowników mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.
6.      W celu dostosowania treści i usług do indywidualnych potrzeb i zainteresowań Użytkowników strony używane są tzw. cookies. Informujemy, że Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć w swojej przeglądarce opcję obsługi cookies, co jednak może spowodować utrudnienia w korzystaniu z usług strony.
7.      Firma Ogrodzenie-Nowoczesne zbiera informacje o adresach IP Użytkowników. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, związanych z administracją serwerów serwisu, jak również w celach statystycznych.
8.     Firma Ogrodzenie-Nowoczesne umieszcza na swoich stronach odsyłacze umożliwiające Użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Nie odpowiadamy jednak za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron.

Polityka prywatności korzystanie z wtyczek Facebook (Like-Button)

Na naszych stronach wtyczek w serwisie społecznościowym Facebook (Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, Kalifornia, 94025, USA) są zintegrowane. Wtyczka Facebook, zgadzasz się na logo Facebook czy “Like Button” ( “Like”) na naszej stronie. Przegląd wtyczek na Facebooku tutaj: http://developers.facebook.com/docs/plugins/ .

Podczas odwiedzania naszych stron, wtyczka ustanawia bezpośrednie połączenie między przeglądarką a serwerem Facebook ma swoją siedzibę. Facebook pobiera te informacje, które masz z adresu IP odwiedzającego naszą stronę. Jeśli klikniesz na Facebooku “Like” przycisk, gdy jesteś zalogowany do konta Facebook, może połączyć zawartości naszych stron na swoim profilu na Facebooku. Pozwala to Facebooku, aby przypisać swoją wizytę na naszych stronach na koncie użytkownika. Zwracamy uwagę, że my jako dostawcy witryn bez znajomości treści przekazanych danych i korzystania z nich przez Facebook. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z polityką prywatności Facebook wśród http://de-de.facebook.com/policy.php .

Jeśli nie chcesz, aby Facebook mógł przypisać podczas odwiedzenia naszej strony do swojego konta użytkownika na Facebooku, należy wylogować się ze swojego konta na Facebooku.

 

Polityka prywatności korzystanie z Google +1

Gromadzenie i rozpowszechnianie informacji:
Przycisk Google +1 można publikować informacje na całym świecie. O przycisku Google +1 do odbierania i innym użytkownikom spersonalizowane treści z Google i naszych partnerów. Google będzie przechowywać zarówno informacje, które zostały podane dla zawartości +1, a także informacje na temat oglądanej strony po kliknięciu na +1. Twoje +1 mogą być wyświetlane jako dowód wraz z Twoim imieniem i zdjęciem profilowym w usługach Google, takich jak w wynikach wyszukiwania lub w profilu Google, lub w innym miejscu na stronach internetowych i reklamy w Internecie.
Google rejestruje informacje o swoich działaniach +1 do poprawy usług Google dla Ciebie i innych. Aby użyć przycisku Google +1, potrzebny jest widoczny na całym świecie, publiczny profil Google, który musi zawierać co najmniej wybraną nazwę profilu. Nazwa ta jest używana we wszystkich usługach Google. W niektórych przypadkach, nazwa ta może również zastąpić dowolną inną nazwę, która została użyta podczas udostępniania zawartości za pośrednictwem konta Google. Tożsamość swojego profilu Google mogą być wyświetlane użytkownikom, którzy znają twój adres e-mail lub inne informacje identyfikujące od Ciebie.

Korzystanie z informacji zebranych:
W uzupełnieniu do powyższych zastosowań informacje podawane zgodnie z obowiązującą polityką prywatności Google są używane. Google może zwolnić zagregowane dane statystyczne dotyczące działalności +1 użytkownikowi lub przesyła je do użytkowników i partnerów, takich jak wydawców, reklamodawców lub powiązanych stron.

 

Polityka prywatności korzystanie z Twitter

Funkcje serwisu Twitter są zintegrowane na naszej stronie internetowej. Funkcje te są oferowane przez Twitter Inc., Twitter, Inc. 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, USA. Poprzez wykorzystanie Twittera i “Re-Tweet” z odwiedzanych stron internetowych są połączone z konta Twitter i są udostępnione innym użytkownikom. Dane te są również przekazywane do Twitter.

Zwracamy uwagę, że my jako dostawcy witryn bez znajomości treści przekazanych danych i korzystania z nich za pośrednictwem Twittera. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z polityką prywatności Twitterze http://twitter.com/privacy .

Ustawienia prywatności na Twitterze, można w ustawieniach konta pod http://twitter.com/account/settings zmiana.