Systemy Ogrodzeń Panelowych

Nowoczesne ogrodzenia panelowe

Nowoczesne ogrodzenie panelowe to być może rozwiązanie dla Ciebie! Ta opcja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy poszukują solidnego ogrodzenia, odpornego na uszkodzenia oraz niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Estetyczny wygląd ogrodzenia oraz atrakcyjny stosunek jakości do ceny sprawiają, że systemy te cieszą się od wielu lat wyjątkową popularnością i posiadają szerokie spektrum zastosowania. Proponujemy ogrodzenia panelowe z ocynkowanych ogniowo drutów stalowych, które dodatkowo mogą być lakierowane metodą proszkową.
Dzięki temu ogrodzenia i słupki odznaczają się odpornością na korozję. Dodatkowo słupki wyposażone są w nakładki z PCV, które chronią wnętrze przed dostaniem się wody.

Przez wiele lat naszych działań wypracowaliśmy takie rozwiązania, które pozwoliły nam na przekazywanie w ręce naszych klientów produktów, które w pełni spełniają oczekiwania odbiorców. Panele dostępne w naszym asortymencie są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla zapewnienia bezpieczeństwa domu, jak i firmy. Cechuje je szybki montaż, trwałość, a zarazem bardzo estetyczne wygląd. W naszej bogatej ofercie posiadamy panele o różnych wysokościach standardowych (od 1030mm do 2030mm), także niestandardowe (dostosowane pod indywidualne potrzeby) co pozwala w sposób optymalny dostosować wygląd każdego ogrodzenia do otoczenia czy kształtu budynku. Poniżej przestawiamy szczegóły naszej oferty.

Ogrodzenie panelowe stalowe, ogrodzenie stalowe, ogrodzenie panelowe, wypełnienie panel 2D STANDARD, płot

Ogrodzenie panelowe 2D STANDARD

Ogrodzenie panelowe stalowe, ogrodzenie stalowe, ogrodzenie panelowe, wypełnienie panel 3D ECONOMY, płot

Ogrodzenie panelowe 3D ECONOMY

Ogrodzenie panelowe stalowe, ogrodzenie stalowe, ogrodzenie panelowe, wypełnienie panel 2D PREMIUM, płot

Ogrodzenie panelowe 2D PREMIUM

Ogrodzenie panelowe stalowe, ogrodzenie stalowe, ogrodzenie panelowe, wypełnienie panel 3D ECONOMY 2, płot

Ogrodzenie panelowe 3D ECONOMY 2